(تمدید شد) تعیین سطح زبان دوره های آموزشی زبان خارجی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل
0 ریال

(تمدید شد) تعیین سطح زبان دوره های آموزشی زبان خارجی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل

*** تمدید شد *** - تاریخ شروع پیش ثبت نام و تعیین سطح دوره های ترمیک - 3 دی ماه ساختمان مرکزی، طبقه دوم اتاق فنی - 4 دی ماه، پردیس کلاصفا ، کلاس 201 - ساعت 11:30 الی 13:30

پردیس دانش تخصصی فناوری های نوین آمل
آموزش پایه مکالمه زبان عربی
1,800,000 ریال

آموزش پایه مکالمه زبان عربی

زبان عربی به دلیل ریشه‌ای که در مذهب و دین ما دارد، از مهم‌ترین زبان‌های خارجه در ایران محسوب می‌شود. از دلایل دیگر یادگیری زبان عربی می توان به اشتغال در زمینه های مختلف اشاره نمود که با یادگیری این زبان حاصل می گردد. سالانه هزاران نفر عرب‌زبان از کشورهای مختلف به منظور زیارت، سیاحت و درمان به کشور ایران سفر می‌کنند که همراهی این افراد به عنوان مترجم می تواند فرصتی مناسب برای کسب درآمد باشد . همچنین با یادگیری این زبان می توان در بسیاری از مراکز علمی و تجاری در داخل و یا خارج از کشور فعالیت نمود.

21 الی 22
آموزش پایه زبان آلمانی
2,200,000 ریال

آموزش پایه زبان آلمانی

با توجه به وجود مراکز علمی و صنعتی بسیار قوی و شناخته شده در کشور آلمان ، این کشور مقصد بسیاری از دانشجویان به جهت گذراندن مقاطع مختلف تحصیلات تکمیلی می باشد. اگر شما نیز از جمله این افراد هستید، بهتر است بدانید که شناخت و تسلط به زبان آلمانی می تواند ورود شما به مقاطع کارشناسی ارشد یا دکتری در این کشور را تسهیل نماید. در این راستا شرکت در دوره آنلاین" آموزش پایه زبان آلمانی" شروعی عالی با هزینه ای بسیار مناسب برای ورود به دنیای یادگیری زبان آلمانی برای علاقه مندان در سراسر کشور خواهد بود.

12 الی 13
    1